Destynacje – nasze destynacje

Znaczenie Surfround dzięki połączeniu słowa surf i around (the world) jest doskonałym opisem tego, co chcemy Wam przekazać. W zgodzie z naturą, łącząc różnorodność oraz wspólnie poznając kulturę, aktywnie podróżując, chcemy stworzyć społeczność, dla której istotna jest świadomość, w którym kierunku zmierza świat.

Surfing

Zdecydowanie jeden z najlepszych sportów na świecie. Jeśli spojrzysz na definicję surfingu, otrzymasz coś w rodzaju: sportu lub rozrywki polegającej na pływaniu na fali w kierunku brzegu, stojąc lub leżąc na desce surfingowej. Ale surfing to znacznie więcej!
Stawanie się jednością z deską i oceanem, zanurzenie się w chwili,
przy jednoczesnym poczuciu wolności i dzieleniu się pasją,
którą pochłaniają nowi przyjaciele ze wszystkich części świata.

Wszyscy są równi w oczach matki natury!

Naszym celem jest oferowanie wyjazdów i miejsc bliskich naturze, doświadczenia nie raz w życiu, ale doświadczenie, które będzie trwać przez całe życie!

Wierzymy w uczucie, w którym granica między ucieczką, a poznawaniem zaciera się, a frustracja w końcu popycha cię z ruchu do działania. Jest to uczucie zamiłowania do wędrówki, które może prowadzić do najbardziej zmieniających życie doświadczeń w Twojej przyszłości, napędza Twoją wyobraźnię umożliwiającą niemożliwe i pozwala zrozumieć, że podróżowanie to jedyna rzecz, którą możesz kupić, która czyni Cię naprawdę bogatszym.Jaka jest, Twoja Definicja Szczęścia.

Nasz mindset – Bądź przyjacielem

Działamy na wielu płaszczyznach realizując projekty społeczne, ale i komercyjne zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy Organizatorem Turystyki nr. 1845 z Gwarancją i licencją ubezpieczeniową Signal Iduna. To co nas definiuje to praca zespołowa i osiąganie celów. Znaleźliśmy wspólną płaszczyznę, zakładając z sukcesem wiele miejsc i organizując obozy surfingowe. Tworzymy zespół, różnimy się od siebie, ale łączy nas ta sama pasja i wartości. Tworzymy doświadczenia dla naszych gości poprzez działanie trzech odrębnych marek. 5live.pl

Fundacja 5 LIVE

Fundacja 5Live realizuje programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, zajmuje się edukacją, aktywnie działa na rzecz poprawy stanu wód i środowiska. Takie programy jak Ocean Initiative służą nam wszystkim i zaangażowaniu społeczeństwa. Tylko w latach 2021-22 ponad 17 tyś osób uczestniczyło w sprzątaniu plaż. W Polsce od 12 lat prowadzone są działania, dzięki którym także ta świadomość rośnie. Być może organizacja o korzeniach surfingowych brzmi nad Bałtykiem egzotycznie, ale puszki, butelki, plastik z pewnością nie. I nie trzeba mieszkać na Hawajach, żeby zrobić coś dobrego dla naszej planety.

Co takiego jest w surfingu, czego nie znajdziemy w innych sportach wodnych?

Surfing jest nie tylko wspaniałym sportem, który narodził się na Hawajach. Obecnie to również styl życia milinów ludzi na całym świecie. Swoją globalną popularnością i niskimi kosztami powala windsurfing, kitesurfing czy snowboarding. Surfing to dyscyplina sportu, do której uprawiania wystarczy: deska, wiedza i chęci. Dlaczego warto zainteresować się akurat tym sportem? Jak się go nauczyć i gdzie najlepiej go uprawiać? Wystarczy śledzić nasze dalsze kroki, wyjazdy szkolenia i projekty, chociaż by takie jak pierwszy polski dokument o surfingu El Sueno.