Surf Lanzarote camp

Wyspa Lanzarote jest jedną z najbardziej fascynujących Wysp Kanaryjskich. Gdy tylko postawisz stopę na wyspie, zauważysz wyjątkowe kolory jej wulkanicznych krajobrazów, kontrastujące z błękitem Atlantyku. Nie ma wiele drzew, ale życie roślinne jest zaskakująco bujne i piękne. Wioska Famara jest pełna małych białych domków, a horyzont nie ma końca. Tutaj natura żyje obok sztuki.

Archipelag Lanzarotte

Dołącz do obozu surfingowego Lanza Surf Camp na 7 dni surfowania i jogi w spektakularnym środowisku naturalnym przy plaży ze słoną wodą w rezerwacie przyrody Archipelagu Lanzarote. Noce spędzamy w pięknym domu surfingowym w Famara, bezpośrednio przy plaży. Podczas tych wakacji z surfowaniem i jogą weźmiesz udział w 5-dniowym kursie surfingu i jogi. Kurs obejmuje 4 godziny surfowania oraz 1,5 godz. opcjonalną sesję jogi dziennie. Surfuj, joga, uważność, aby ponownie połączyć się z naturą.

Co nas czeka na wyjeździe?

Surfing jest nie tylko wspaniałym sportem, który narodził się na Hawajach. Obecnie to również styl życia milinów ludzi na całym świecie. Swoją globalną popularnością i niskimi kosztami powala windsurfing, kitesurfing czy snowboarding. Surfing to dyscyplina sportu, do której uprawiania wystarczy: deska, wiedza i chęci. Dlaczego warto zainteresować się akurat tym sportem? Jak się go nauczyć i gdzie najlepiej go uprawiać? Wystarczy śledzić nasze dalsze kroki, wyjazdy szkolenia i projekty, chociaż by takie jak pierwszy polski dokument o surfingu El Sueno.

Zakwaterowanie – wspaniałe warunki

b/d

Zakwaterowanie – co gdzie i jak…

Po kolacji spotykamy się i z reguły spędzamy wspaniałe wieczory. Z hotelu jest 5 minut na plażę, dookoła jest sporo lokalnych knajpek i sklepików.

Kurs surfingu – instruktorzy ISA

Szkolenie surfing

  • 20 godzin nauki – Surfing
  • wypożyczenie sprzętu
  • Full ubezpieczenie w cenie
  • pływanie poza szkoleniem
  • Akademia surfingu (zasady powstawania fali, prądówprzybrzeżnych, pływów, ocena zagrożeń, zasady pierwszeństwa, różne techniki sufrowania)
  • video coaching
  • przygotowanie do zajęć i pływania
  • ćwiczenia stabilności i równowagi
  • opieka licencjonowanych instruktorów ISA, PSS, IKO

Gwarantujemy:

Piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami

Rewelacyjne warunki do uprawiania surfingu

Secret spoty z dala od turystów

Mekkę najlepszych surferów świata

 

Smaki Lanzarote

 

Brzmi emocjonująco? Dołącz do nas!