SURF, SUP&YOGA camp Sardynia

Wyobraź sobie, że wchodzisz do morza tak przejrzystego, że widzisz własne stopy. Przymykasz oczy, słuchasz szumu fal i czujesz, że w tym danym momencie, niczego ci więcej nie potrzeba.

Do tego świeci słońce, a Ty masz za sobą poranną sesję jogi i pyszną kawę.

Nieodkryta wyspa

Przed Tobą dzień na plaży. Możesz pływać na desce, albo jeśli wolisz – siedzieć na białym piaseczku, wpatrując się w horyzont. Cisza, spokój i ciepło. O tej porze roku większość plaż jest jeszcze prawie pusta. Czy to nie fantastyczne?

Dodaj do tego pyszne lokalne jedzenie, serdeczność mieszkańców i gwarancję słonecznej pogody (w Polsce w maju i październiku bywa różnie, najczęściej deszczowo).

SARDYNIA to taki mały raj, który uwodzi spektakularnymi widokami. Setki kilometrów białych plaż, turkusowe morze, błękitne niebo i niezwykła przyroda – idealne miejsce dla fanów wodnych aktywności.

Co nas czeka na wyjeździe?

Surfing jest dyscypliną, która wymaga koordynacji ruchowej siły i równowagi i jest dość wymagający. Nauka może być nie łatwa, dlatego warto zacząć od szkoleń z doświadczoną kadrą również ze względu na bezpieczeństwo. W naszym kraju, oraz w trakcie wyjazdów zagranicznych, głównie szkolimy osoby początkujące i średniozaawansowane, tak żeby robili postępy jak najszybciej i w bezpieczny sposób.

Akomodacja

Przede wszystkim mieszkamy wspólnie.
Mamy do dyspozycji 4-6 osobowe apartamenty, z wejściem przez ogród. Na terenie kompleksu znajduje się basen z widokiem na okolicę.

W każdym apartamencie do dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia, wspólny pokój dzienny, 2 sypialnie, 2 łazienki

Najpiękniejsze plaże

W rejonie Chia na zachodnim krańcu Zatoki Aniołów leżą najpiękniejsze na południowym wybrzeżu Sardynii plaże. Niemal jak w lustrze, znajdziemy tu odbicie plaż z przeciwległego, północnego krańca Sardynii – piękne plaże z jasnym piaskiem i szmaragdowym morzem.

Kurs surfingu – instruktorzy ISA

Program SURF.SUP&YOGA

  • 5 dni po 3h nauki – Surfing
  • wypożyczenie sprzętu
  • Full ubezpieczenie w cenie
  • pływanie poza szkoleniem
  • Akademia surfingu (zasady powstawania fali, prądów przybrzeżnych, pływów, ocena zagrożeń, zasada pierwszeństwa, różne techniki surfowania)
  • video coaching
  • przygotowanie do zajęć i pływania
  • ćwiczenia stabilności i równowagi
  • opieka licencjonowanych instruktorów ISA, PSS, IKO

Gwarantujemy

Piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami
Rewelacyjne warunki do uprawiania surfingu. Piękne widoki.

Gwarantujemy

Opieka rezydenta

Wycieczki fakultatywne

Ubezpieczenie

Brzmi emocjonująco? Dołącz do nas!